תיירות וטיולים

יפן הופכת במהרה לאחת מיעדי התיירות המובילים והמבוקשים ביותר על ידי התייר הישראלי, ומבטיחה חוויה שונה לגמרי מכל מה שהתנסה בו עד כה.

אם הגעתם לכאן, אין צורך לספר לכם על נפלאותיה של יפן, על הערים המודרניות ושוקקות החיים, על המקדשים ואתרי התיירות הרבים מספור, על הטבע הירוק שפושט ולובש צורה ומשתנה על פי העונה, על היפנים המנומסים והאדיבים, על השופינג המדהים, על האוכל המצוין, על אינספור החוויות הייחודיות שרק היא יכולה להציע.

כל מה שצריך לעשות זה לפתוח את לוח השנה, להחליט מה העונה המועדפת עליכם, לרכוש את כרטיסי הטיסה ולהתחיל לתכנן.

וכאן אנו נכנסים לתמונה.

לג’אפטראנס, בניהולו של יוסי קריכלי שהתגורר ביפן קרוב ל 7 שנים, דובר, קורא וכותב יפנית שוטפת וביקר בה כ 30 פעם מלבד השנים בהן חי בה, למעלה מ 30 שנות ניסיון ביפן.

בין אם אתם מעוניינים בטיול קלאסי, טיול אקסטרים, טיול פרמיום או סתם טיול שלא עוקב אחרי מסלול החומוס הרגיל, אנחנו כאן כדי לתכנן יחד אתכם את המסלול הטוב ביותר והמותאם לתקציבכם ולרצונותיכם.

בנוסף, לג’אפטראנס בלעדיות על מסלול מיוחד במרכז יפן הנקרא “נתיב סוגיהארה” ועוקב אחר תחנות חייו של חסיד אומות העולם היפני, צ’יאונה (סמפו) סוגיהארה אותו ניתן לשלב במסגרת טיול רחב יותר. אנו מייצגים בישראל את המועצה לקידום נתיב סוגיהארה ועומדים ביחסים קרובים על גורמי התיירות השונים במרכז יפן.

השירותים אותם אנו מציעים הם:

תכנון טיול פרטי – קרא עוד

הדרכת טיולים מאורגנים – קרא עוד

צור קשר

טלפון\פקס 03-677-2385
נייד 052-544-6561
מייל info@japtrans.co.il
כתובת ת"ד 2650, פ"ת